KONTAKTA OSS

Tack för ditt meddelande. Vi svarar dig så snabbt vi kan!

Schema

SCHEMA

Här finns schemat för de utbildningar som genomförs på Campus Åre. Klicka på länken nedan och leta sedan reda på rätt utbildning och rätt vecka (datum) så ser du schemat veckovis för valda utbildning.

Campus Åre

Bra att veta

Kurortsvägen 20

837 51 Åre

campus@are.se

Tel: 0647 - 161 00

Du kan alltid nå oss via Åre Kommuns växel 0647 - 161 00 eller på campus@are.se. Gäller din fråga en specifik utbildning får du bäst svar genom att kontakta respektive ansvarig nedan.

PERSONAL

Kicki Eriksson.jpg

Kicki

Eriksson

Verksamhetschef

Campus Åre

kicki.eriksson@are.se

Karin Högberg.jpg

Karin

Högberg

Administration

Lärcentrumkoordinator

karin.hogberg@are.se

Utanskog.jpg

Catharina

Utanskog

Utbildningsledare

Åre Eventutbildning 

catharina.utanskog@are.se

Ola Rockberg -19072320190723-P1020131.jp

Ola

Rockberg

Utbildningskoordinator

Åre Skidlärarutbildning

ola.rockberg@are.se

Ola Rockberg -210211_DSC8705.jpg

Mathias

Rutgersson

Lärare

Åre Ski Instructor Basic

mathias.rutgersson@zonline.se

Ola Rockberg -210112_DSC7223.jpg

Bengt

Bengtsson

Lärare

Ski Instructor Intro

bengt.bengtsson@zonline.se

Jonas Brunnemyr.jpg

Jonas

Brunnemyr

Utbildningsledare

Åre Vildmarksguide

jonas.brunnemyr@are.se

HITTA HIT