KONTAKTA OSS
Schema

SCHEMA

Här finns schemat för de utbildningar som genomförs på Campus Åre. Klicka på länken nedan och leta sedan reda på rätt utbildning och rätt vecka (datum) så ser du schemat veckovis för valda utbildning.

Campus Åre

Bra att veta

Kurortsvägen 20

837 51 Åre

campus@are.se

Tel: 0647 - 161 00

Du kan alltid nå oss via Åre Kommuns växel 0647 - 161 00 eller på campus@are.se. Gäller din fråga en specifik utbildning får du bäst svar genom att kontakta respektive ansvarig nedan.

PERSONAL

Kicki

Eriksson

Verksamhetschef

Campus Åre

kicki.eriksson@are.se

Karin

Högberg

Administration

Lärcentrumkoordinator

karin.hogberg@are.se

Catharina

Utanskog

Utbildningsledare

Åre Eventutbildning 

catharina.utanskog@are.se

Ola

Rockberg

Utbildningskoordinator

Åre Skidlärarutbildning

ola.rockberg@are.se

Mathias

Rutgersson

Lärare

Åre Ski Instructor Basic

mathias.rutgersson@zonline.se

Bengt

Bengtsson

Lärare

Ski Instructor Intro

bengt.bengtsson@zonline.se

Jonas

Brunnemyr

Utbildningsledare

Åre Vildmarksguide

jonas.brunnemyr@are.se

HITTA HIT

Åre Kommun, Åre

Åre kommun är huvudman för Campus Åre

  • Vit Instagram Ikon

Åre Vildmarksutbildning

  • Vit Instagram Ikon

Åre Eventutbildning

  • Vit Instagram Ikon

Åre Skidlärarutbildning

Logotype gold_transp background_Campusar
Text_logotype_gold_transp_background_Cam

Åre Lärcentrum

Åre Vildmarksutbildning

Åre Eventutbildning

Åre Skidlärarutbildning

Kontakta oss

© Copyright 2020 Campus Åre

Proudly created by Insight Eyes.

Tel: 0647 - 161 00

Email: campus@are.se

Adress

Campus Åre

Kurortsvägen 20, 837 51 Åre